Jak se přihlásit na veletrh EXPO Lesní lom 2023?


1. Nejdříve si vystavovatel vyplní PŘIHLÁŠKU, kde uvede celkovou výstavní plochu, kterou bude požadovat ke své prezentaci.

2. Vyplněnou a podepsanou přihlášku zašle na e-mail unie@tezebni-unie.cz, nebo na adresu kanceláře Bohunická 493/81, 619 00 Brno, a vyčká na potvrzení ze strany kanceláře pořadatele. Uzávěrka přihlášek je 20. dubna. Při podání přihlášky do 15. února získá vystavovatel 5% slevu z ceny objednané plochy.

3. Následně je třeba přejít k objednávce stánku a služeb a zadat podklady pro tištěný katalog vystavovatelů na stránce OBJEDNÁVKA STÁNKŮ. Nejzazší termín pro vyplnění objednávky je 30. dubna.

4. Jakmile vystavovatel vyplní všechny tři požadované formuláře STÁNEK, SLUŽBY a KATALOG, vyčká na potvrzení kanceláře. Potvrzením se stane objednávka závaznou a možnost editace objednávky bude uzamčena. Pro případné změny bude dále nutné kontaktovat pořadatele.

5. Každý vystavovatel získává bezplatně zápis do katalogu vystavovatelů, který bude k dispozici zdarma všem návštěvníkům veletrhu. Současně je možné využít možnost placených inzercí v katalogu, případně i v časopisu Minerální suroviny. Podmínky inzerce naleznete níže.

Soubory ke stažení:

cs_CZCzech